Zapraszamy na warsztat

Zapraszamy na warsztat

Zapraszamy na warsztat

Bez wątpienia cyfryzacja zmieniła naszą rzeczywistość oraz otworzyła nieosiągalne wcześniej możliwości – dotyczy to nie tylko jednostek, ale przede wszystkim całych społeczeństw. Internet pozwala szybciej dzielić się pomysłami, reagować na wydarzenia i otwiera nowe formy uczestnictwa w życiu społecznym. Jak dalszy postęp technologiczny oraz swobodny przepływ informacji (w tym także fake newsów) wpłynie na rolę człowieka i będzie oddziaływać na zmiany społeczne?

Komitet Dialogu Społecznego KIG zaprasza do udziału w warsztacie „Wpływ technologii informacyjnych na społeczną rzeczywistość. Szanse czy zagrożenia?”, który odbędzie się 24 października 2017 o godz. 10:00 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie.

Spotkanie rozpocznie się wykładem Sebastiana Bykowskiego, dyrektora generalnego PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, eksperta w zakresie filozofii Media Intelligence, na temat prowadzenia dialogu społecznego w dobie social mediów. W części dyskusyjnej zaproszeni eksperci będą rozmawiać o wpływie technologii informacyjnych na nasze codzienne życie oraz o tym, jak korzystanie z internetu oddziałuje na sferę emocjonalną człowieka.

Moderatorem spotkania będzie Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka, Radio ZET.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda i rejestracja: http://mttp.pl/rejestracja/wplyw-technologii-informacyjnych

Warsztat będzie wstępem do szerszej dyskusji na temat nieustających zmian w obszarze technologii, która odbędzie się podczas 8 Kongresu Innowacyjnej Gospodarki w Warszawie.

Zapraszamy!
Zespół Komitetu Dialogu Społecznego