Zapraszamy na II Kongres PRACA

Zapraszamy na II Kongres PRACA

Zapraszamy na II Kongres PRACA

Z przyjemnością informujemy, że 30 listopada 2021 odbędzie się II edycja wydarzenia pn. Kongres PRACA – nowa solidarność? organizowanego przez Centrum Analiz MISO w partnerstwie z KDS KIG.

Tegoroczne wydarzenie będzie poświęcone pracy w zawodach sektora publicznego, które z jednej strony są zawodami strategicznymi, a z drugiej, od dłuższego czasu, znajdują się w stanie kryzysu. Niekiedy nawet jest to kilka spiętrzonych kryzysów. Będziemy rozmawiali o pracy nauczycieli, medyków oraz o szeroko rozumianej służbie publicznej.

Z naszymi ekspertami poruszymy kwestie związane ze społecznym wymiarem, wartościami, znaczeniem dla sprawnego funkcjonowania państwa oraz etosem zawodowym tych profesji. Nasze rozważania będą dotyczyły także spraw bardziej codziennych. Zwrócimy uwagę na kluczowe problemy i trudności, z jakimi borykają się poszczególne grupy zawodowe i spróbujemy przedstawić konkretne pomysły na rozwiązania, które przy niewielkich nakładach, mogą nakierować wspólny wysiłek we właściwą stronę i przynieść pozytywne rezultaty całemu społeczeństwu.

Więcej o prelegentach można przeczytać na stronie Centrum Analiz MISO: https://camiso.org.pl/kongres/kongres-praca-2021/panelisci/

Transmisja z kongresu dostępna będzie na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na YouTube MISO.

Serdecznie zapraszamy do oglądania online!