Ruszają zapisy na cykl wykładów pt. Człowiek w pracy – organizacja z ludzką twarzą

Ruszają zapisy na cykl wykładów pt. Człowiek w pracy – organizacja z ludzką twarzą

Ruszają zapisy na cykl wykładów pt. Człowiek w pracy – organizacja z ludzką twarzą

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy zapisy na cykl wykładów na temat organizacji dobra wspólnego i zarządzania w nurcie humanistycznym pod nazwą „Człowiek w pracy – organizacja z ludzką twarzą”. Jest to inicjatywa edukacyjna z akcentami międzyśrodowiskowego dialogu i think tankowego poszukiwania odpowiedzi na nurtujące nas pytanie: jak dostrzec człowieka w organizacji?

Inicjatywa skierowana jest do osób, które poszukują ludzkiej strony organizacji, do liderek i liderów, którzy w swojej codziennej pracy wyznają wartości humanistyczne i którym zależy na budowaniu relacji z drugim człowiekiem. Uczestniczki i uczestnicy kursu powinni kierować się w swoich działaniach systemem etycznych zasad i angażować siebie i innych w tworzenie atmosfery współpracy i moralnej więzi z miejscem pracy czy daną społecznością.

Naszymi prowadzącymi będą: prof. Monika Kostera (profesor nauk ekonomicznych i humanistycznych) oraz Jarosław Niemiec (działacz społeczny i związkowy).

Szczegóły na temat inicjatywy, terminy wykładów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w zakładce CZŁOWIEK W PRACY.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2021. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Zapraszamy w imieniu prowadzących oraz inicjatorek i inicjatorów przedsięwzięcia! Prof. Monika Kostera, Jarosław Niemiec, Bartosz Bartosik (Laboratorium Więzi), Remigiusz Okraska (Nowy Obywatel), Michał Lewandowski (Konfederacja Pracy), Ignacy Dudkiewicz (Magazyn Kontakt), Anna Tarnawska (KDS KIG), Magdalena Bigaj (KDS KIG) i Konrad Ciesiołkiewicz (KDS KIG).